empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
im_menu2İYİDÜŞÜN YAYINLARI
im_menu2PASPARTU YAYINLARI
im_menu2KIRKİKİNDİ YAYINLARI
im_menu2SERVET SOMUNCUOĞLU ÖZEL DİZİSİ
im_menu2THE TWO CURRENTS
im_menu2Kargo Ücretsiz Kitaplar
im_menu2Bütün Kitaplar
im_menu2MATBUAT YAYIN KATALOĞU 2018
im_menu2KDV Uygulaması Hakkında
Alt Menü 2

Haberler
Alt Menü 9

Gallemit
Kahire Olayı
Bir İhanet Haritası

»

Değerli müşterilerimiz,

22 Şubat 2019 tarihli ve 30694 sayılı Resmi Gazete'de Katma Değer Vergisi Kanununun 13. maddesinin birinci fıkrasının (n) bendi aşağıdaki gibi değiştirilmiştir:

n) (Ek:17/1/2019-7161/17 md.) (Değişik:21/2/2019-7166/7 md.) 21/6/1927 tarihli ve 1117 sayılı Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kanunu hükümlerine göre poşetlenerek satılanlar hariç olmak üzere basılı kitap ve süreli yayınların teslimi (Bu bent hükmünün uygulanmasında, bu maddenin ikinci fıkrasında belirlenen had uygulanmaz.)

Bu düzenlemeyle yayıncıdan okuyucuya kadar tüm tedarik zincirindeki KDV uygulaması sıfırlanmıştır.

Düzenlemenin nihai tüketici olarak okurun daha ucuza kitap temin etmesi amacına uygun olarak fiyatlarımız yeniden belirlenmiştir.

1 Şubat 2019 tarihinden önceki fiyatlarımızdan KDV tutarı kadar indirim yapılmış ve küsurat aşağı yönlü olarak yuvarlanmıştır.

Yeni fiyat listemiz tek dağıtımcımız ANA DAĞITIM firmasına bildirilmiştir. Ayrıca sitemizde "Duyurular" bölümünde de güncel fiyat listesi yayınlanmaktadır.

www.matbuat.com.tr isimli e-ticaret sitemizden yapılan satışlar KDV'siz ve indirimli olarak devam etmektedir. Kitap sınıfına girmediğinden Orhun Anıtları Poster Seti (Büyük ve Küçük) KDV'li olarak satılmaya devam edilecektir.  

Tüm okuyuculara hayırlı olsun.

Matbuat Yayın Grubu

 
 
Banka Seçenekleri
e ticaret sağlayıcı: neticaret eticaret